Shitet,Apartament 1+1,Xhamlliku

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Xhamllikut. Informacion mbi apartamentin: • Kati 8 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 92 m2 • Orientimi Veri-Lindje • Dokumentacioni: Me Hipotekë. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 1 dhomë gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Veranda • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Termoizolim • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
57,000 €
8
Ka hipoteke
2018-06-12

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 92
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Xhamlliku
Albania
Tirana
Xhamlliku
1001

Prona te ngjashme