Qera,Apartament 1+1,Qendër
Qera,Apartament 1+1,Qendër
Qera,Apartament 1+1,Qendër
Qera,Apartament 1+1,Qendër
Qera,Apartament 1+1,Qendër
Qera,Apartament 1+1,Qendër
Qera,Apartament 1+1,Qendër
Qera,Apartament 1+1,Qendër
Qera,Apartament 1+1,Qendër
Qera,Apartament 1+1,Qendër
Qera,Apartament 1+1,Qendër
Qera,Apartament 1+1,Qendër

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në Qendër, te Galeria. Informacion mbi apartamentin: • Kati 7 • Sipërfaqja e apartamentit : 75 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri dhe i mirëadministruar • Ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 10768
75 m2
7
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-04

Adresa

Galeria
Albania
Tirana
Qender

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €