Qera, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Qera, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Qera, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Qera, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Qera, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Qera, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit

Pershkrimi

Jepet me Qera, apartament 2+1 tek "Stacioni i Trenit" . Apartamenti ndodhet në katin e 11 banim të një pallati të ri 12 katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 65 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti ofron mundësi parkimi si dhe është i pajisur me sistem kondicionimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 10769
65 m2
11
3
1
Ka Hipoteke
2019-06-05

Adresa

stacioni i trenit
Albania
Tirana
Stacioni I trenit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 2
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 3
98,000 €