Qera, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Qera, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Qera, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Qera, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Qera, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Qera, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit

Pershkrimi

Jepet me Qera, apartament 2+1 tek "Stacioni i Trenit" . Apartamenti ndodhet në katin e 11 banim të një pallati të ri 12 katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 65 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti ofron mundësi parkimi si dhe është i pajisur me sistem kondicionimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 10769
65 m2
11
3
1
Ka Hipoteke
2019-06-05

Adresa

stacioni i trenit
Albania
Tirana
Stacioni I trenit

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €