Shitet, Vilë, Rruga 5 Maji
Shitet, Vilë, Rruga 5 Maji

Pershkrimi

Shitet vilë tek rruga "5 Maji". Vila ka strukturë 3 katëshe. Banesa ka sipërfaqe totale 417 m2, është e organizuar në 7 apartamente 1+1dhe garazh në katin -1.Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Orientimi lindje bën të mundur që të jetë e ndriçuar gjate gjithë ditës.Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Vila është e përshatsthme për hostel. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
OPP 10770
417 m2
14
7
Ka Hipoteke
2019-06-05

Adresa

Rruga 5 Maji
Albania
Tirana
Rruga 5 Maji

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 14
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €