Shitet, Tokë, Farkë

Pershkrimi

Shitet tokë në "Farkë". Toka ka sipërfaqe totale 4500 m2. Toka është e përshtatshme për investim. Prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet buzë rruge. Toka shitet 41 euro/m2. Për më tepër na kontaktoni!

Tipare

Land
OPP 10772
4500 m2
0
0
Ka Hipoteke
2019-06-05

Adresa

Farke
Albania
Tirana
Farke

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 13
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €