Qera, Apartament 2+1, Qendër
Qera, Apartament 2+1, Qendër
Qera, Apartament 2+1, Qendër
Qera, Apartament 2+1, Qendër

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 në Qendër pranë "Kafe Flora". Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim . Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 65 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe ballkoni. Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenit është i mobiluar shumë mirë. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni

Tipare

Apartment
OPP 10774
65 m2
2
3
1
Ka Hipoteke
2019-06-05

Adresa

Qender
Albania
Tirana
Qender

Prona te ngjashme

Shitet, Tokë, Paskuqan

Paskuqan Tirana ID: future12273
600 m2 1
105,000 €

Shitet,Shtëpi Private,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future12272
62.7 m2 5
62,000 €

Qera, Ambjent, Kamez

Kamez KAMZA ID: future12271
165 m2 1 5
230 € /muaj