Qera, Apartament 2+1, Qendër
Qera, Apartament 2+1, Qendër
Qera, Apartament 2+1, Qendër
Qera, Apartament 2+1, Qendër

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 në Qendër pranë "Kafe Flora". Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim . Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 65 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe ballkoni. Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenit është i mobiluar shumë mirë. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni

Tipare

Apartment
OPP 10774
65 m2
2
3
1
Ka Hipoteke
2019-06-05

Adresa

Qender
Albania
Tirana
Qender

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj