Shitet, Apartament 3+1, Rruga Sami Frashëri
Shitet, Apartament 3+1, Rruga Sami Frashëri
Shitet, Apartament 3+1, Rruga Sami Frashëri

Pershkrimi

Shitet, apartament 3+1 në Bllok tek rruga "Sami Frashëri" . Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 137 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon . Orientimi jug-lindje i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Ampartamenti është i përshtatshëm për tu përdorur si ambient biznesi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 10778
137 m2
2
4
2
Ka Hipoteke
2019-06-05

Adresa

rruga sami frasheri
Albania
Tirana
Rruga Sami Frasheri

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 14
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €