Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Barrikadave
Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Barrikadave
Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Barrikadave
Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Barrikadave
Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Barrikadave
Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Barrikadave
Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Barrikadave

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek rruga "Barrikadave" . Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 83 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon . Orientimi perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë pasdites. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 10784
83 m2
5
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-05

Adresa

rruga e barrikadave
Albania
Tirana
Rruga e Barrikadave

Prona te ngjashme

Shitet, Tokë, Paskuqan

Paskuqan Tirana ID: future12273
600 m2 1
105,000 €

Shitet,Shtëpi Private,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future12272
62.7 m2 5
62,000 €

Qera, Ambjent, Kamez

Kamez KAMZA ID: future12271
165 m2 1 6
230 € /muaj