Shitet, Apartament 1 + 1, Him Kolli

Pershkrim

Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Tij Kolli, i cili ndodhet ne Rrugen e Kavajes dhe Myslym Shyrit. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një nga zonat më të mira në qytet dhe ndodhet në zemër të tiranës vetëm 3 minuta larg nga qendra. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banimit te nje pallati te ri me ashensor I cili disponon dokumentacionin e rregullt te hipotekorit, me siperfaqe totale prej 60 m2. Apartamenti ka orientim jug-perëndim dhe disponon: • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • Dhome gjumi • Tualet • Ballkon Detaje te tjera • Kubatura te rregullta • I investuar • Bosh • Per tu vizituar na kontaktoni!

Tipare

Shitur
Per Shitje
Apartament
60,000 €
2
Ka hipoteke
2018-06-14

Me teper tipare

Siperfaqe neto : 60
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Him Kolli
Albania
Tirana
Him Kolli

Prona te ngjashme