Qera, Ambient, Rruga Siri Kodra
Qera, Ambient, Rruga Siri Kodra
Qera, Ambient, Rruga Siri Kodra

Pershkrimi

Jepet me qera magazinë tek rruga "Siri Kodra". Magazina është e pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 380m2. Ambienti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Është e investuar me sistem kondicionimi dhe ofron mundësi parkimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP 10787
380 m2
0
0
Ka Hipoteke
2019-06-05

Adresa

rruga siri kodra
Albania
Tirana
Rruga Siri Kodra

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 14
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €