Qera, Ambient, Rruga Siri Kodra

Pershkrimi

Jepet me qera magazinë tek rruga "Siri Kodra". Magazina është e pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 380m2. Ambienti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Është e investuar me sistem kondicionimi dhe ofron mundësi parkimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP 10789
400 m2
0
0
Ka Hipoteke
2019-06-05

Adresa

rruga siri kodra
Albania
Tirana
Rruga Siri Kodra

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj