Shitet, Vilë, Vorë

Pershkrimi

Shitet vilë në "Vorë". Vila ka strukturë 2 katëshe. Banesa ka sipërfaqe totale 120 m2, është e organizuar në 3 dhoma gjumi, 1 sallon ndenjie, 1 ambient gatimi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Orientimi shumë i mirë bën të mundur që të jetë e ndriçuar gjate gjithë ditës.Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Vila është e përshatsthme për hostel. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
OPP 10791
120 m2
4
2
Ka Hipoteke
2019-06-05

Adresa

Vore
Albania
VORË
Vore

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj