Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re
Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re
Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re
Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re
Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re
Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1, Unaza E Re,prane Spitalit Amerikan 3. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 7 të një pallat të ri i ndërtuar me sipërfaqe totale prej 111 m2 . Apartamenti disponon orientim shumë te mirë dhe është i mobiluar . Apartamenti disponon: • Sallon ndenjie •Ambient gatimi •2 Dhomë •2 Tualete •Ballkon •Detaje të tjera: •I ndriçuar •Pallat i ri •Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future 10795
111 m2
7
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-06-06

Adresa

Unaza E Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €