Qera,Ambjent,Rinas
Qera,Ambjent,Rinas
Qera,Ambjent,Rinas
Qera,Ambjent,Rinas

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent biznesi në Rinas,prane aeroportit.Ambjenti është e eshte nje katesh dhe ka nje siperfaqe te brendshme prej 120 m2 dhe 400 m2 hapesire per parking .Është e pozicionuar në një pikë strategjike dhe në një zonë të favorizuar për biznesin buzë rruge me akses hyrje-daljet direkt në Autostradën Tiranë-Durrës.Ambjenti është 1 gjithi fasadë xhami dhe mund të shfrytëzohet për cdo lloj biznesi ne varesi te kerkeses.Akualisht funksionon si bar-kafe.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
future 10796
120 m2
0
0
2
Ka Hipoteke
2019-06-06

Adresa

Rinas
Albania
Tirana
Rinas

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 14
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €