Qera, Apartament 3+1, Rruga e Kavajes
Qera, Apartament 3+1, Rruga e Kavajes
Qera, Apartament 3+1, Rruga e Kavajes
Qera, Apartament 3+1, Rruga e Kavajes
Qera, Apartament 3+1, Rruga e Kavajes
Qera, Apartament 3+1, Rruga e Kavajes

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Kavajes prane Kishes Katolike. Apartamenti ndodhet në katin e 11 banimit të një kompleksi me ndërtim shumë cilësor, ka sipërfaqe të bollshme 160 m2 dhe organizim shumë të mirë të ambjentit të brendshëm. Apartamenti ka shpërndarje fantastike të dhomave të cilat lidhen me njëri-tjetrin përmes koridorit. Salloni ambjenti i gatimit I kompletuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, Ballkon. Apartamenti ka orientim te mire dhe jepet em qera I mobiluar. Për më shumë informacion na kontaktoni!

Tipare

Apartment
10799
160 m2
11
4
2
Ka Hipoteke
2019-06-06

Adresa

rruga e kavajes
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 14
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €