Shitet,Ambjent,Unaza E Re
Shitet,Ambjent,Unaza E Re
Shitet,Ambjent,Unaza E Re

Pershkrimi

Shitet ambjent ne Unaze Te Re,Prane Hotel Rolandit. Ndodhet në katin perdhe dhe ka sipërfaqe 55 m2. Ambjenti disponon: •Hapesira te bollshme • Hyrje te dedikuar •Tualetin • Fasade xhami• Opsion ideal investimi •Me hipoteke •Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
future 10801
55 m2
0
0
1
Ka Hipoteke
2019-06-06

Adresa

Unaza E Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj