Qera,Ambjent,Unaza E Re
Qera,Ambjent,Unaza E Re
Qera,Ambjent,Unaza E Re
Qera,Ambjent,Unaza E Re

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent ne Unaze Te Re,prane bar "2 Palmat". Ndodhet në katin perdhe dhe ka sipërfaqe 85 m2. Ambjenti disponon: •Hapesira te bollshme • Hyrje te dedikuar •Tualetin • Fasade xhami• Opsion ideal investimi •Me hipoteke •Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
future 10803
85 m2
0
0
1
Ka Hipoteke
2019-06-06

Adresa

Unaza E Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme

Shitet, Tokë, Paskuqan

Paskuqan Tirana ID: future12273
600 m2 1
105,000 €

Shitet,Shtëpi Private,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future12272
62.7 m2 5
62,000 €

Qera, Ambjent, Kamez

Kamez KAMZA ID: future12271
165 m2 1 6
230 € /muaj