Qera, Ambjent, 21 Dhjetori, Rruga Naim Frasheri
Qera, Ambjent, 21 Dhjetori, Rruga Naim Frasheri
Qera, Ambjent, 21 Dhjetori, Rruga Naim Frasheri

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent ne Rrugen Naim Frasheri e zonen e 21 Dhjetorit. Ndodhet në katin 0 dhe ka sipërfaqe 30 m2. Ambjenti disponon: •Tualetin • Fasade xhami• Opsion ideal investimi •Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
10805
30 m2
0
0
1
Ka Hipoteke
2019-06-06

Adresa

21 dhjetori
Albania
Tirana
21 dhjetori

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 5
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 4
98,000 €