Qera, Ambjent, Rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori
Qera, Ambjent, Rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori
Qera, Ambjent, Rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent ne Rrugen Frederik Shiroka ne zonen e 21 Dhjetorit. Ndodhet në katin 0 dhe ka sipërfaqe 75 m2. Ambjenti disponon: •Tualetin • Fasade xhami• Opsion ideal investimi • Sistem aspirimi dhe kondicionimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
10806
75 m2
0
0
1
Ka Hipoteke
2019-06-06

Adresa

21 Dhjetori, Tirana, Tirana County, Albania
Albania
Tirana
21 dhjetori

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €