Qera,Ambjent,Unaza E Re
Qera,Ambjent,Unaza E Re
Qera,Ambjent,Unaza E Re
Qera,Ambjent,Unaza E Re
Qera,Ambjent,Unaza E Re
Qera,Ambjent,Unaza E Re
Qera,Ambjent,Unaza E Re
Qera,Ambjent,Unaza E Re
Qera,Ambjent,Unaza E Re

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent ne Unaze Te Re. Ndodhet në katin e trete dhe ka sipërfaqe 75 m2. Ambjenti disponon: •Hapesira te bollshme • 2 ambjente zyrash •Tualetin • Toatalisht i investuar • Opsion ideal investimi •Me hipoteke •Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
future 10807
75 m2
3
0
1
Ka Hipoteke
2019-06-06

Adresa

Unaza E Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €