Shitet, Tokë ,Farkë
Shitet, Tokë ,Farkë

Pershkrimi

Toka ndodhet në zonën e Farkës .Me sipërfaqe totale prej 750 m2 toka ka perspektivë zhvillimi.Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe eshte e pershtatshme per vile. Për më tepër na kontaktoni!

Tipare

Land
future 10808
750 m2
0
Ka Hipoteke
2019-06-06

Adresa

Farke
Albania
Tirana
Farke

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 14
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €