Qera,Vile,Farke

Pershkrimi

Vila ndodhet ne zonen e Farkë.Shtëpia ka strukturë 3 katëshe me sipërfaqe totale prej 300 m2.I përfshin të gjitha orientimet dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.Vila disponon• 2 Sallone ndenje• Ambjent gatimi• 5 Dhoma gjumi• 5 Tualete me dritare•1 depo •2 Ballkone• Oborr• Garazh • 4 poste parkimi•Verande.Detaje të tjera•E investuar • Jepet per biznes • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
future 10809
300 m2
7
5
Ka Hipoteke
2019-06-06

Adresa

Farke
Albania
Tirana
Farke

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 14
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €