Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Alba
Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Alba

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e 21 Dhjetorit tek Rezidenca Alba. Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 118.9 m2. . Organizimi: Salloni Ndenjes, Ambjenti gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 Tualete, Ballkoni • Apartamenti disponon kubatur te rregullt dhe punime cilsore.Apartamenti ka një orientim shume te mire, vendndodhja mjaft e mire e tij te ofron mundesine e te gjitha faciliteteve ne kohe te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
10810
119 m2
7
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-06-06

Adresa

21 Dhjetori, Tirana, Tirana County, Albania
Albania
Tirana
21 dhjetori

Prona te ngjashme

Shitet, Hotel, Sarandë

Sarande SarandëID: PRI10972
628 m2
900,000 €

Shitet, Vilë, Ndroq

Ndroq TiranaID: OPP10971
291 m234
120,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10970
60 m211
65,000 €