Shitet,Garsoniere,Unaza E Re

Pershkrimi

Disponojmë garsoniere në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re,prane Swiss Bar .Garsonierja është e organizuar nga salloni,tualeti dhe ballkoni.Objekti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati me punime mjaft cilësore dhe ka një sipërfaqe prej 44 m2.Apartamenti ka orientim jug. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future 10811
44 m2
7
1
1
Ne proces hipotekimi
2019-06-06

Adresa

Unaza E Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj