Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re

Pershkrimi

Disponojmë apartament 1+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re,prane Swiss Bar .Garsonierja është e organizuar nga salloni,tualeti dhe ballkoni.Objekti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati me punime mjaft cilësore dhe ka një sipërfaqe prej 72.9m2.Apartamenti ka orientim jug. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future 10812
73 m2
7
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-06-06

Adresa

Unaza E Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €