Shitet, Lokal, Laprakë

Pershkrimi

Lokali ndodhet në zonën e Laprakës. Informacion mbi Biznesin : • Kati 0 • Buzë Rruge • Sipërfaqa totale: 187 m2 • Verandë: 80 m2 • I investuar • Sistem aspirimi dhe kondicionimi .Lokali ka klientelë të ngritur prej disa vitesh. Objekti ofron mundësi për të bërë investim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Bar / Restaurant
OPP 10814
187 m2
0
0
Ka Hipoteke
2019-06-06

Adresa

Laprake
Albania
Tirana
Laprake

Prona te ngjashme

Shitet, Shtëpi Private, Kavajë

Kavajë Kavaje ID: plus12306
1000 m2 3
50,000 €

Shitet, Toke, Autostrada Tirane-Durres

Autostrada Tirane Durres Tirana ID: 12305
500 m2 6
50,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus12304
92 m2 2 1 34
55,000 €