Shitet, Lokal, Laprakë

Pershkrimi

Lokali ndodhet në zonën e Laprakës. Informacion mbi Biznesin : • Kati 0 • Buzë Rruge • Sipërfaqa totale: 187 m2 • Verandë: 80 m2 • I investuar • Sistem aspirimi dhe kondicionimi .Lokali ka klientelë të ngritur prej disa vitesh. Objekti ofron mundësi për të bërë investim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Bar / Restaurant
OPP 10814
187 m2
0
Ka Hipoteke
2019-06-06

Adresa

Laprake
Albania
Tirana
Laprake

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj