Shiten, Opsione Apartamentesh, Vlorë
Shiten, Opsione Apartamentesh, Vlorë
Shiten, Opsione Apartamentesh, Vlorë
Shiten, Opsione Apartamentesh, Vlorë
Shiten, Opsione Apartamentesh, Vlorë
Shiten, Opsione Apartamentesh, Vlorë
Shiten, Opsione Apartamentesh, Vlorë
Shiten, Opsione Apartamentesh, Vlorë
Shiten, Opsione Apartamentesh, Vlorë

Pershkrimi

Shiten opsione apartamentesh në Vlorë përballë kompleksit"Krienko". Apartamentet janë të pozicionuar në kate të ndryshme. Apartamentet ka sipërfaqe totale që fillojnë nga 67.40 m2 dhe janë të organizuar mjaft mirë dhe me kubaturë të rregullt . Pallati ndodhet pranë bregdetit dhe është në proces hipotekimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 10817
67 m2
1
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-06-06

Adresa

Vlore
Albania
Vlore
Vlore

Prona te ngjashme

Shitet, Tokë, Paskuqan

Paskuqan Tirana ID: future12273
600 m2 1
105,000 €

Shitet,Shtëpi Private,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future12272
62.7 m2 5
62,000 €

Qera, Ambjent, Kamez

Kamez KAMZA ID: future12271
165 m2 1 6
230 € /muaj