Shiten, Opsione Apartamentesh, Vlorë
Shiten, Opsione Apartamentesh, Vlorë
Shiten, Opsione Apartamentesh, Vlorë
Shiten, Opsione Apartamentesh, Vlorë
Shiten, Opsione Apartamentesh, Vlorë
Shiten, Opsione Apartamentesh, Vlorë
Shiten, Opsione Apartamentesh, Vlorë
Shiten, Opsione Apartamentesh, Vlorë
Shiten, Opsione Apartamentesh, Vlorë

Pershkrimi

Shiten opsione apartamentesh në Vlorë përballë kompleksit"Krienko". Apartamentet janë të pozicionuar në kate të ndryshme. Apartamentet ka sipërfaqe totale që fillojnë nga 67.40 m2 dhe janë të organizuar mjaft mirë dhe me kubaturë të rregullt . Pallati ndodhet pranë bregdetit dhe është në proces hipotekimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 10817
67.40 m2
1
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-06-06

Adresa

Vlore
Albania
Vlore
Vlore

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj