Shitet, Hotel, Dhërmi
Shitet, Hotel, Dhërmi

Pershkrimi

Hoteli ndodhet në Dhërmi, 450 m larg detit. Informacion mbi Ambjentin: • Hoteli është 1300 m2 • Ndërtim 5 Katësh • Organizimi: • 19 dhoma të mobiluara. Në kati e parë ndodhet kuzhina , lavanteri dhe 4 dhoma, kati i dytë përbëhet nga 5 dhoma si dhe recepsioni, kati i tretë dhe kati i katër janë të organizuar në 4 dhoma dhe nga një suitë, në tarracë ndodhet bari. Hoteli ka 20 poste parkimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Hotel
OPP 10818
1300 m2
19
0
Ka Hipoteke
2019-06-06

Adresa

Dhermi
Albania
Tirana
Tiranë

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj