Qera, Apartament 3+1, Qendër
Qera, Apartament 3+1, Qendër
Qera, Apartament 3+1, Qendër
Qera, Apartament 3+1, Qendër
Qera, Apartament 3+1, Qendër
Qera, Apartament 3+1, Qendër

Pershkrimi

Jepet me apartament 3+1 tek rruga "Sulejman Pasha" pranë Qendrës. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati ekzistues. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 117 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon . Orientimi i jug-lindje-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 10819
117 m2
2
4
2
Ka Hipoteke
2019-06-06

Adresa

Qender
Albania
Tirana
Qender

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 14
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €