Shitet, Apartament 2+1, Fiori Di Bosco

Pershkrimi

Shitet, apartament 2+1 tek Kompleksi Fiori Di Bosco. Apartamenti ka siperfaqe 106 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 banim. Organizimi: Ambjenti gatimi, salloni I ndenjes, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. Apartamenti ka orientim Veri-Perendim. Kompleksi ka punime cilesore, kubature te rregullt, fasade te ventiluar dhe vertrate dopio xham termike, Izolim akustik. Vendodhja e favorshme te jep mundesin e te gjitha faciliteteve si shkolla, qendra spitalore, transportit urban etj, ne kohe shume te shkurter. Apartamenti ndodhet ne kullen e pare. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
10825
106 m2
6
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-06-07

Adresa

Don Bosco, Tirana
Albania
Tirana
Don Bosko

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €