Shitet, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Shitet, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Shitet, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Shitet, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Shitet, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Shitet, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Shitet, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Shitet, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Shitet, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë, Rruga Hamdi Garunja. Ndodhet në katin 5 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 150 m2. Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 3 dhoma gjumi • 2 Tualete • Veranda, 80 m2 • Ndërtim i Ri • Me çertificate pronësie • Kubaturë e rregullt • Garazh, 2 poste Parkimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI 10826
150 m2
5
4
2
Ka Hipoteke
2019-06-07

Adresa

Liqeni i Thate
Albania
Tirana
Liqeni i Thate

Prona te ngjashme

Shitet, Hotel, Sarandë

Sarande SarandëID: PRI10972
628 m2
900,000 €

Shitet, Vilë, Ndroq

Ndroq TiranaID: OPP10971
291 m234
120,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10970
60 m211
65,000 €