Qera, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë. Informacion mbi Apartamentin: • Kati i 2 • Sipërfaqa: 82 m2 Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi •2 Tualete, një tualet është me dritare • 1 Ballkon • Me Parket • Sistem kondicionimi • Ndërtim i Ri • Kubaturë e rregullt • Orientimi: Lindje • I investuar • Me Ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+ 10829
82 m2
2
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-06-07

Adresa

Albania
Tirana
Liqeni i Thate

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €