Qera, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë. Informacion mbi Apartamentin: • Kati i 2 • Sipërfaqa: 82 m2 Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi •2 Tualete, një tualet është me dritare • 1 Ballkon • Me Parket • Sistem kondicionimi • Ndërtim i Ri • Kubaturë e rregullt • Orientimi: Lindje • I investuar • Me Ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+ 10829
82 m2
2
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-06-07

Adresa

Albania
Tirana
Liqeni i Thate

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 3
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 4
98,000 €