Shitet,Apartament 3+1,Tregu Elektrik
Shitet,Apartament 3+1,Tregu Elektrik
Shitet,Apartament 3+1,Tregu Elektrik
Shitet,Apartament 3+1,Tregu Elektrik
Shitet,Apartament 3+1,Tregu Elektrik
Shitet,Apartament 3+1,Tregu Elektrik
Shitet,Apartament 3+1,Tregu Elektrik
Shitet,Apartament 3+1,Tregu Elektrik
Shitet,Apartament 3+1,Tregu Elektrik
Shitet,Apartament 3+1,Tregu Elektrik

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Tregu Elektrik, te rruga "Hekuran Marra". Informacion mbi apartamentin: •Kati 5 • Sipërfaqja e apartamentit : 80 m2 • Orientimi Veri-Lindje • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 3 dhoma gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni • Korridor shpërndarës • I investuar • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 10830
80 m2
5
4
1
Ka Hipoteke
2019-06-07

Adresa

Tregu Elektrik
Albania
Tirana
Tregu Elektrik

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj