Shitet,Lokal,Kombinat
Shitet,Lokal,Kombinat
Shitet,Lokal,Kombinat
Shitet,Lokal,Kombinat

Pershkrimi

Lokali është i pozicionuar te zona e Kombinatit, te Rruga e Prushit, 10 m nga rruga kryesore. Informacion mbi lokalin: • Kati 0 përdhes •Sipërfaqja : 98 m2 • Sipërfaqja e verandës : 40 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekë. Lokali disponon: • Pozicion të favorshëm gjeografik • Tualeti • Buzë rruge •Kondicionim •Aspirim •Totalisht i investuar dhe restauruar. Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Commercial
al 10831
98 m2
0
0
1
Ka Hipoteke
2019-06-07

Adresa

Kombinat
Albania
Tirana
Kombinat

Prona te ngjashme

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 0
1,260,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI12728
110 m2 2 2 13
110,000 €

Qera, Ambjent, Lulishtja 1 Maji

Lulishtja 1 Maji Tirana ID: 12727
50 m2 1 3
410 € /muaj