Qera,Lokal,Kombinat
Qera,Lokal,Kombinat
Qera,Lokal,Kombinat
Qera,Lokal,Kombinat
Qera,Lokal,Kombinat
Qera,Lokal,Kombinat
Qera,Lokal,Kombinat
Qera,Lokal,Kombinat
Qera,Lokal,Kombinat
Qera,Lokal,Kombinat
Qera,Lokal,Kombinat

Pershkrimi

Lokali është i pozicionuar te zona e Kombinatit. Informacion mbi lokalin: • Kati 0 përdhes •Sipërfaqja : 115 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekë. Lokali disponon: • Pozicion të favorshëm gjeografik • Tualeti • Zyrë • Buzë rruge kryesore • Kondicionim • Aspirim • Open Space •Totalisht i investuar dhe restauruar. Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Commercial
al 10833
115 m2
0
1
Ka Hipoteke
2019-06-07

Adresa

Kombinat
Albania
Tirana
Kombinat

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 5
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 4
98,000 €