Shitet,Apartament 2+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 2+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 2+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 2+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 2+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 2+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 2+1,Rruga Mihal Grameno

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga Mihal Grameno, te shkolla "Osman Myderizi". Informacion mbi apartamentin: •Kati 1 • Sipërfaqja e apartamentit : 85 m2 • Orientimi Lindje-Perëndim • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Totalisht i investuar • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 10834
85 m2
1
3
1
Ka Hipoteke
2019-06-07

Adresa

Rruga Mihal Grameno
Albania
Tirana
Rruga Mihal Grameno

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 14
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €