Shitet,Vilë,Vorë

Pershkrim

Vila është e pozicionuar në zonën e Vorës. Informacion mbi vilën: • 3-katëshe • Sipërfaqja e vilës : 450 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekë. Vila është totalisht e mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe disponon: • 3.5 m lartësi • 150 m2 cdo kat • Instalime për panel diellor • Pus dhe linjë uji • Projektim dhe zbatim arkitekti • Mundësi shkalle direkt në katin e dytë • Ashensor • Polisterol • Termoizolim • Sistem chiller • Sistem kamerash • Sistem 3 fazorsh • Kondicionim • Vende parkimi • Oborr i rrethuar • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Vile
200,000 €
Ka hipoteke
2018-06-25

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 450

Adrese

Vore
Albania
VORË
Vore
1001

Prona te ngjashme