Apartament 2+1, Ali Demi

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar te fusha e Ali Demit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 82.6 m2 • Orientimi Jug • Dokumentacioni: Me Hipotekë. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Kubaturë e rregullt • I investuar • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
65,000 €
2
Ka hipoteke
2018-06-26

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 82.6
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Ali Demi
Albania
Tirana
Alidemi
1001

Prona te ngjashme