Qera,Apartament 1+1,Brryli
Qera,Apartament 1+1,Brryli
Qera,Apartament 1+1,Brryli
Qera,Apartament 1+1,Brryli
Qera,Apartament 1+1,Brryli
Qera,Apartament 1+1,Brryli

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Brryli, te Materniteti i Ri. Informacion mbi apartamentin: •Kati 5 • Sipërfaqja e apartamentit : 50 m2 • Orientimi Jug. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 1 dhomë gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Korridor shpërndarës • Totalisht i investuar • I konvertuar në 2+1 • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 10836
50 m2
5
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-07

Adresa

Materniteti i Ri
Albania
Tirana
Brryli

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj