Shitet,Apartament 3+1,Blloku
Shitet,Apartament 3+1,Blloku
Shitet,Apartament 3+1,Blloku
Shitet,Apartament 3+1,Blloku
Shitet,Apartament 3+1,Blloku

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Blloku. Informacion mbi apartamentin: •Kati 3 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 150 m2 • Orientimi Jug-Lindje • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • 3 dhoma gjumi • 2 Tualete me aspirim natyral • 2 Ballkone • 1 Depo • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Kubaturë e rregullt • I investuar • Dopio xham • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 10839
150 m2
3
4
2
Ka Hipoteke
2019-06-08

Adresa

Blloku
Albania
Tirana
Blloku

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 14
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €