Shitet,Apartament 3+1,Blloku
Shitet,Apartament 3+1,Blloku
Shitet,Apartament 3+1,Blloku
Shitet,Apartament 3+1,Blloku
Shitet,Apartament 3+1,Blloku

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Blloku. Informacion mbi apartamentin: •Kati 3 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 150 m2 • Orientimi Jug-Lindje • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • 3 dhoma gjumi • 2 Tualete me aspirim natyral • 2 Ballkone • 1 Depo • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Kubaturë e rregullt • I investuar • Dopio xham • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 10839
150 m2
3
4
2
Ka Hipoteke
2019-06-08

Adresa

Blloku
Albania
Tirana
Blloku

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €