Shitet, Ambient, Rruga 4 Dëshmorët
Shitet, Ambient, Rruga 4 Dëshmorët
Shitet, Ambient, Rruga 4 Dëshmorët

Pershkrimi

Shitet ambient tek rruga "4 Dëshmorët". Ambienti ka strukturë duplex dhe është i pozicionuar në katin 1 me sipërfaqe 48 m2 ka 12 m2 verandë. Ambienti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP 10843
27 m2
1
0
0
Ka Hipoteke
2019-06-08

Adresa

rruga 4 deshmoret
Albania
Tirana
Rruga 4 Deshmoret

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €