Shitet, Ambient, Rruga 4 Dëshmorët
Shitet, Ambient, Rruga 4 Dëshmorët
Shitet, Ambient, Rruga 4 Dëshmorët
Shitet, Ambient, Rruga 4 Dëshmorët
Shitet, Ambient, Rruga 4 Dëshmorët

Pershkrimi

Shitet ambient tek rruga "4 Dëshmorët". Ambienti ka strukturë duplex dhe është i pozicionuar në katin 1 me sipërfaqe 37 m2. Ambienti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP 10844
58 m2
1
0
0
Ka Hipoteke
2019-06-08

Adresa

rruga 4 deshmoret
Albania
Tirana
Rruga 4 Deshmoret

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj