Shitet, Apartament 1+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Rezidencës Kodra e Diellit 1. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 Banim • Sipërfaqa e apartamentit 65 m2 •Dokumentacioni: Me Hipotekë • Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • Dhoma gjumi • Tualeti • Sistem kondicionimi • Orientim: Lindje Ndërtim i Ri • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+ 10846
65 m2
1
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-08

Adresa

Albania
Tirana
Rezidenca Kodra e Diellit

Prona te ngjashme

Shitet, Hotel, Sarandë

Sarande SarandëID: PRI10972
628 m2
900,000 €

Shitet, Vilë, Ndroq

Ndroq TiranaID: OPP10971
291 m234
120,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10970
60 m211
65,000 €