Shitet, Apartament 3+1,Blloku, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1,Blloku, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1,Blloku, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1,Blloku, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1,Blloku, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1,Blloku, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1,Blloku, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1,Blloku, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1,Blloku, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1,Blloku, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1,Blloku, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1,Blloku, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Blloku. Informacion mbi apartamentin: •Kati 1 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 137 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • 3 dhoma gjumi • 2 Tualete me aspirim natyral • Verande • Korridor shpërndarës • Sistem Kondicionimi • Kubaturë e rregullt • I investuar • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+10848
137 m2
1
4
2
Ka Hipoteke
2019-06-08

Adresa

Albania
Tirana
Blloku

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €