Qera, Ambient, Myslym Shyri

Pershkrimi

Jepet me qera dyqan tek rruga Myslym Shyri. Ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 70 m2. Ambienti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Është i investuar dhe është i përshtatshëm për butik, zyra, kancelari, etj. Dyqani ka fasadë xhami. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP10850
70 m2
0
0
1
Ka Hipoteke
2019-06-10

Adresa

Myslym Shyri
Albania
Tirana
Myslym Shyri

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj